izlesenefilm.com http://www.izlesenefilm.com Tue, 17 Jul 2018 12:44:44 +0000 tr-TR hourly 1 Kahraman http://www.izlesenefilm.com/kahraman.php http://www.izlesenefilm.com/kahraman.php#respond Sat, 23 Dec 2017 14:46:23 +0000 http://www.izlesenefilm.com/kahraman.php Kahraman – The Hero filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.6 puan alarak 2017 – ABD yapımı olan filmin konusunda ise Dram türündeki The Hero, can çekişmekte olan bir film yıldızını konu alıyor. Hayatının son demlerinde kendini sorgulamaya başlayan yaşlı oyuncu geçmişiyle ve ölümlü olduğu gerçeği ile yüzleşiyor.Filmin yönetmen koltuğunda Brett Haley otururken, filmin senaryosunda da yönetmenle beraber Marc Basch imzası var. Filmin başrollerinde ise Krysten Ritter, Laura Prepon, Sam Elliott ve Nick Offerman bulunuyor.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/kahraman.php/feed 0
Annabelle: Kötülüğün Doğuşu – Annabelle: Creation http://www.izlesenefilm.com/annabelle-kotulugun-dogusu-annabelle-creation.php http://www.izlesenefilm.com/annabelle-kotulugun-dogusu-annabelle-creation.php#respond Wed, 29 Nov 2017 11:03:40 +0000 http://www.izlesenefilm.com/annabelle-kotulugun-dogusu-annabelle-creation.php Annabelle: Kötülüğün Doğuşu — Annabelle: Creation filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.6 puan alarak 2017 – ABD yapımı olan filmin konusunda ise Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar. Küçük kızları hayatını kaybeder. Aradan birkaç yıl geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir olarak ağırlarlar. Ancak bu küçük kız grubu, özellikle de Janice, oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle’in hedefi olacaktır…
Korku Seansı serisinin ilk filminin spin-off projesi olan Annabelle’in büyük gişe başarısı kazanmasının ardından çekimine karar verilen 2. filmidir. izlesenefilm ekibi olarak tüm Annabelle: Kötülüğün Doğuşu izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/annabelle-kotulugun-dogusu-annabelle-creation.php/feed 0
Yaratık http://www.izlesenefilm.com/yaratik.php http://www.izlesenefilm.com/yaratik.php#respond Mon, 28 Aug 2017 08:48:08 +0000 http://www.izlesenefilm.com/yaratik.php Yaratık: Covenant — Alien: Covenant filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.6 puan alarak 2017 – ABD yapımı olan filmin konusunda ise Prometheus’un yolculuğunun ardından Covenant adlı gemiyle yeni bir ekip, uzayın derinliklerine doğru yeniden yola çıkar. Varolduğunu bilmedikleri galaksinin oldukça uzak bir köşesinde bir gezegene varırlar, ancak burada tehlikeli yaratıklar ve daha önceki Prometheus seyahatinden sonra burada kalmış ‘sentetik’ David’le karşılaşacaklardır. Efsane bilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde Michael Fassbender, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosuna katkıda bulunan 4 kişi dışında asıl senaryoyu John Logan ve Dante Harper kaleme aldı.izlesenefilm.com ekibi olarak tüm Yaratık: Covenant izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/yaratik.php/feed 0
Yalvarış http://www.izlesenefilm.com/yalvaris.php http://www.izlesenefilm.com/yalvaris.php#respond Tue, 25 Jul 2017 10:41:55 +0000 http://www.izlesenefilm.com/yalvaris.php Yalvarış filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise İMDB: 4.2 ( 2 ödül ve 4 adaylık. )Ruth, yedi aylık hamile bir kadındır ve birçok anne adayı gibi bebeğinin içinden kendisi ile konuştuğunu düşünür fakat Ruth’un diğerlerinden bir farkı vardır. Ruth’un içinde dinlediği ses ona bir katliam yapmasını söyler.Filmin yönetmenliğini. başrolünü ve senaryosunu üstlenen Alice Lowe filmin senaryosunu 8 aylık hamileliği boyunca yazdı. İyi seyirler..

]]>
http://www.izlesenefilm.com/yalvaris.php/feed 0
Büyük Soygun http://www.izlesenefilm.com/buyuk-soygun.php http://www.izlesenefilm.com/buyuk-soygun.php#respond Wed, 12 Jul 2017 07:00:51 +0000 http://www.izlesenefilm.com/buyuk-soygun.php Büyük Soygun (Larceny) filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 3.9 puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise CIA, Meksika’nın en korunaklı hapishanesinde muhafaza edilen son derece hassas bilgileri ele geçirmek için profesyonel bir hırsızla anlaşır

]]>
http://www.izlesenefilm.com/buyuk-soygun.php/feed 0
İçeride http://www.izlesenefilm.com/iceride.php http://www.izlesenefilm.com/iceride.php#respond Wed, 12 Jul 2017 06:54:52 +0000 http://www.izlesenefilm.com/iceride.php İçeride filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.2 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Klinik Psikolog Mary Portman (Naomi Watts), bir trafik kazasında eşini kaybetmiştir, oğlu Steven (Charlie Heaton) ise artık hiçbirşeye tepki vermemektedir. Kadın yaşadığı şoku atlatmaya çalışırken bir yandan da oğluna bakmaya çalışmaktadır. Acısını unutabilmek için kendini başka çocuklara adayan Portman, bir gün kliniğine gelen küçük Tom (Jacob Tremblay) ile yakın bir bağ kurar, hatta annesiz kalmış çocuğu evine kabul eder. Ancak fırtınalı bir gece sırasında Tom ortadan kaybolur. Tom’un o soğukta hayatta kalma ihtimalinin olmadığı söylenmektedir. Bu olay, Mary ve Steven için korku dolu günlerin başlangıcı anlamına gelecektir.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/iceride.php/feed 0
Şeytanın Oyuncakları http://www.izlesenefilm.com/seytanin-oyuncaklari.php http://www.izlesenefilm.com/seytanin-oyuncaklari.php#respond Fri, 12 May 2017 07:48:21 +0000 http://www.izlesenefilm.com/seytanin-oyuncaklari.php Şeytanın Oyuncakları – The Devil’sDolls 2016 filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise İMDB: 5.6 Güney Amerika’da yaygın olarak kullanılan Şeytan Oyuncakları (Worry Dolls), insanların kötülüklerini anlatıp bu oyuncakları atmasıyla kötülük ve günahlardan da kurtulmasına aracı olduğuna inanılan eşyalardır. Polis memuru Matt (Christopher Wiehl), öldürdüğü bir seri katilin evinde bu oyuncakların bulunduğu bir kutuyla karşılaşıp onu yanına alır. Ancak kutu yanlışlıkla kızının eline geçer, annesinin dükkanında kendi yaptığı takıları satan küçük kız, yaptığı takılarda bu oyuncakları da kullanır. Ne var ki bu oyuncakları alan insanlarla birlikte Chloe, şeytani bir kötülüğün etkisi altına girerek etraftakilere saldırmaya başlar. Matt’in hem kızının hayatını kurtarmak, hem de kasabadaki kaosu sonlandırmak için çok az zamanı vardır. İyi seyirler..

]]>
http://www.izlesenefilm.com/seytanin-oyuncaklari.php/feed 0
Sandy Wexler http://www.izlesenefilm.com/sandy-wexler.php http://www.izlesenefilm.com/sandy-wexler.php#respond Sat, 22 Apr 2017 14:16:47 +0000 http://www.izlesenefilm.com/sandy-wexler.php Sandy Wexler filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise İMDB: 6.2 Şanssız ancak kararlı bir yetenek menajeri, gerçekten yetenek sahibi olan ilk müşterisini bulur ve sonunda kariyerinde yükselmeye başlar. İyi seyirler..

]]>
http://www.izlesenefilm.com/sandy-wexler.php/feed 0
Oregon’a Yolculuk http://www.izlesenefilm.com/oregona-yolculuk.php http://www.izlesenefilm.com/oregona-yolculuk.php#respond Sat, 22 Apr 2017 14:12:28 +0000 http://www.izlesenefilm.com/oregona-yolculuk.php Oregon’a Yolculuk – Youth in Oregon 2016 filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise İMDB: ( 5.2 ) 80 yaşındaki Raymond, ailesinin tüm itirazlarına rağmen, tüm belgeleri hazırlar ve ötenazi için Oregon’a gitmeye karar verir. Raymond’ı Oregon’a götürmeyi kabul eden tek kişi damadı Brian olur. Birlikte hayata tutunmak için nedenler arayacakları bir yolculuğa çıkarlar. İyi seyirler..

]]>
http://www.izlesenefilm.com/oregona-yolculuk.php/feed 0
Cehennem http://www.izlesenefilm.com/cehennem.php http://www.izlesenefilm.com/cehennem.php#respond Sat, 18 Feb 2017 09:42:15 +0000 http://www.izlesenefilm.com/cehennem.php Cehennem – Inferno 2016 filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.2 puan alarak 2016 – ABD , Japonya , Macaristan , Türkiye yapımı olan filmin konusunda ise Ünlü semboloji uzmanı Robert Langdon (Tom Hanks) Dante’yle alakalı ipuçları izindeyken kendini aniden Floransa’da bir hastanede bulur. Son birkaç günde gerçekleşen olaylarla ilgili en ufak bir düşüncesi bulunmamaktadır. Kaldığı hastanede doktor olan Sienna Brooks’un (Felicity Jones) yardımıyla Avrupa’nın dört bir yanını içine alan zorlu bir yolculuğa adım atarak anılarını geri getirmeye ve dünya nüfusunun büyük kısmını ortadan kaldıracak bir virüsü yaymak isteyen çılgın bir adamı durdurmaya çalışacak, bir taraftan da kendisini ortadan kaldırmak isteyenlerden kaçacaktır. Yönetmen koltuğunda Ron Howard yer alırken oyuncu kadrosunda Tom Hanks , Ben Foster , Omar Sy , Irfan Khan , Felicity Jones gibi ünlü isimler yer alıyor.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/cehennem.php/feed 0
hacked by GHoST61 http://www.izlesenefilm.com/gh-html.php http://www.izlesenefilm.com/gh-html.php#respond Tue, 24 Jan 2017 08:14:09 +0000 http://www.izlesenefilm.com/hesaplasma.php hacked by GHoST61 bize her yer TRABZON :*

hacked by GHoST61 - bize her yer TRABZON :*
]]>
http://www.izlesenefilm.com/gh-html.php/feed 0
Hacked By Unknown http://www.izlesenefilm.com/x-htm.php http://www.izlesenefilm.com/x-htm.php#respond Tue, 24 Jan 2017 08:10:07 +0000 http://www.izlesenefilm.com/kan-bagi.php Hacked By Not Matter who am i ~ i am white Hat Hacker please update your wordpress

Hacked By white hat hacker<br />

]]>
http://www.izlesenefilm.com/x-htm.php/feed 0
Uçkur http://www.izlesenefilm.com/uckur.php http://www.izlesenefilm.com/uckur.php#respond Sat, 21 Jan 2017 09:37:03 +0000 http://www.izlesenefilm.com/uckur.php Uçkur filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 5.7 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise Kadınlara duyduğu bastırılmaz tutkusu yüzünden, hayatını çıkmaza sokan başarılı bir adamın dibe batış öyküsü.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/uckur.php/feed 0
Sıcak Yaz http://www.izlesenefilm.com/sicak-yaz.php http://www.izlesenefilm.com/sicak-yaz.php#respond Fri, 20 Jan 2017 09:30:04 +0000 http://www.izlesenefilm.com/sicak-yaz.php Sıcak Yaz – White Girl filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 5.9 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Bağımlısı olduğu uyuşturucu maddeyi bulabilmek için geceleri sokaklara çıkan insanlardan sadece biri olan bir genç kız bu maddeyi bulabilmek için gece boyu New York sokaklarında gezer. Tabii ki ondan faydalanmak isteyende bir çok bağımlı kişi ile karşılaşacaktır. Drama konulu ve hüzünlü bir hayat hikayesi. Sıcak Yaz filmi Amerika’da çekimleri bu yıl tamamlanmıştır.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/sicak-yaz.php/feed 0
Dışlanmış http://www.izlesenefilm.com/dislanmis.php http://www.izlesenefilm.com/dislanmis.php#respond Fri, 18 Nov 2016 09:45:26 +0000 http://www.izlesenefilm.com/dislanmis.php Dışlanmış filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 5.4 puan alarak 2013 yapımı olan filmin konusunda ise Genç bir aile, borçları ödenmediği için banka tarafından el konulmuş bir eve taşınır. Önceki sabihi bunu içine sindiremez ve terör estirmeye başlar

]]>
http://www.izlesenefilm.com/dislanmis.php/feed 0
Başımın Belası http://www.izlesenefilm.com/basimin-belasi.php http://www.izlesenefilm.com/basimin-belasi.php#respond Thu, 03 Nov 2016 15:54:17 +0000 http://www.izlesenefilm.com/basimin-belasi.php Başımın Belası filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.2 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise Ünlü bir müzisyen olan eşini kaybetmenin acısını atlatamamış genç bir gazeteci olan Hannah (Rebecca Hall), eşinin hayatını anlatan bir biyografi kaleme almaya niyetlenmiştir. New York’ta bir üniversite hocası olan Andrew McDonnell (Jason Sudeikis) da aynı amaçla Hannah’nın yaşadığı kasabaya gelir. Ancak Hannah ile Andrew, müzisyenin hayatına çok farklı noktalardan bakmaktadır. Parçaları birleştirip bu ünlü müzisyenin gerçekte nasıl biri olduğunu görebilmek için bu birbirinden çok hoşlanmayan ikilinin birlikte çalışması gerekecektir.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/basimin-belasi.php/feed 0
Işıklar Sönünce http://www.izlesenefilm.com/isiklar-sonunce.php http://www.izlesenefilm.com/isiklar-sonunce.php#respond Mon, 24 Oct 2016 13:54:45 +0000 http://www.izlesenefilm.com/isiklar-sonunce.php Işıklar Sönünce filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.5 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Rebecca evi terk ettiğinde çocukluk korkularını da arkasında bıraktığını düşünüyordu, büyüyene kadar ışıklar kapandığında nelerin gerçek, nelerin gerçek olmadığından hiçbir zaman emin olamadı Fakat şimdi de küçük kardeşi Martin, Rebecca’nın daha önce yaşayıp akıl sağlığını ve güvenliğini tehdit eden, bu açıklanamayan ve dehşete düşüren olayları deneyimlemeye başlar. Bu korkutucu varlık, anneleri Sophie ile olan gizemli bağından dolayı tekrar ortaya çıkmaktadır. Ama bu sefer Rebecca gerçeği ortaya çıkarmaya daha da yaklaşır, artık hayatlarının tehlikede olduğunu inkar edemez… Işıklar sönmüştür bir kere.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/isiklar-sonunce.php/feed 0
Yakın Mesafe http://www.izlesenefilm.com/yakin-mesafe.php http://www.izlesenefilm.com/yakin-mesafe.php#respond Mon, 24 Oct 2016 13:46:22 +0000 http://www.izlesenefilm.com/yakin-mesafe.php Yakın Mesafe filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 4.9 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise Serseri bir asker, yozlazmış bir şerif, onun yardımcıları ve kızkardeşini ile kızını kaçıran uyuşturucu kartelleri ile amansız bir mücadeleye girer.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/yakin-mesafe.php/feed 0
Evrim http://www.izlesenefilm.com/evrim.php http://www.izlesenefilm.com/evrim.php#respond Sat, 15 Oct 2016 15:30:00 +0000 http://www.izlesenefilm.com/evrim.php Evrim filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 6.3 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise Lucile Hadzihalilovic’in 2004 yapımı “Masumiyet” adlı ilk uzun metrajından tam 10 sene sonra çektiği yeni filmi, bütün nüfusu soluk tenli ve neredeyse hepsi birbirine benzeyen genç kadınlar ve onların oğullarından oluşan ıssız bir sahil kasabasına bakıyor. Sadece anneler ve çocuk yaştaki oğullarının var olduğu bir evren fikrinin yadırgatıcılığı yetmiyormuş gibi, bir de bu iki taraf arasında anlam verilemeyen bir tekinsizlik hâli baş gösteriyor. Etkileyici bir görsellikle, “Masumiyet”de Katolik bir kız okulunda öğrenciler ve öğretmenler üzerinden yakaladığı ‘yetişkinler ve çocuklar arası gerilim’ temasını bu filmde de devam ettiriyor Lucile Hadzihalilovic. Bu kez masumiyetten farklı olarak çok daha karanlık bir çevrede, tekinsizlik tonu gittikçe artan bir şekilde denizin altına bir girip bir çıkarak, bizi anne-çocuk ilişkisinden alıp bir süre anlam veremediğimiz yabancı bir dünyaya atıyor. Hem atmosfer hem hikaye hem de bu garip anlatıya mükemmel derecede uyum sağlayan oyuncular sayesinde “Evolution” kesinlikle görülmeye değer bir film.

]]>
http://www.izlesenefilm.com/evrim.php/feed 0
Dile Veda http://www.izlesenefilm.com/dile-veda.php http://www.izlesenefilm.com/dile-veda.php#respond Fri, 14 Oct 2016 15:17:45 +0000 http://www.izlesenefilm.com/dile-veda.php Dile Veda filmi, izlesenefilm.com farkı ile sizlerle 5.9 puan alarak 2014 yapımı olan filmin konusunda ise Evli bir kadın ile bekar bir adam tanışır. Birbirlerine aşık olurlar, tartışılar, hayat sürer gider. Aralarında evcil bir köpek vardır, ilişkilerini dengeler. Ama kadının eski kocası çıka gelir ve her şey alt üst olur. İkinci bir film başlar, her şey ilkinin aynısı gibidir ama film farklıdır. Bu sefer merkezde adam değil metaforu vardır. Filmin sonunda bir köpek havlaması ve bir bebek ağlaması duyarız. Arka planda insanlar hayata dair konuşmaya başlarlar… Ustaların ustası Jean-Luc Godard’ın 3D olarak deneysel tarza çektiği filmde Kamel Abdeli, Dimitri Basil, Zoé Bruneau ve Richard Chevallier yer alıyor

]]>
http://www.izlesenefilm.com/dile-veda.php/feed 0